Pozycjonowanie i Optymalizacja stron internetowych

Oferujemy naszym klientom szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań...

Web Browser

Pozycjonowanie stron to działania zmierzające do wypromowania danego serwisu internetowego na jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych dla wybranych wyrażeń kluczowych.

Optymalizacja stron jest to dostosowanie (zoptymalizowanie) treści i kodu strony internetowej, lub całego serwisu, pod określonym kątem. Optymalizację strony można podzielić na optymalizację kodu i optymalizację treści.

Samo stworzenie strony zazwyczaj nie wystarcza aby łatwo było ją odnaleźć nie posiadając dokładnego adresu. Dlatego też dobrze jest doprowadzić do sytuacji kiedy wyszukiwarki internetowe potrafią odszukać Państwa stronę na podstawie określonych haseł, kojarzących się z Państwa działalnością.

Wykonujemy optymalizację strony pod kontem prawidłowego za indeksowania przez popularne przeszukiwarki internetowe (takie jak google, gooru, onet, wp) oraz wykonujemy pozycjonowanie danego serwisu dla wybranych słów kluczowych. Wszystkie metody jakie stosujemy są zgodne z algorytmami i zaleceniami, NIE wykonujemy pozycjonowania technikami nieetycznymi.

Zazwyczaj proces pozycjonowania podzielony jest na kilka etapów:

  • wybranie słów kluczowych
  • optymalizacja serwisu po katem danych słów
  • doprowadzenie do indeksowania strony przez wyszukiwarki
  • wyprowadzenie strony na przyzwoitą pozycję
  • ciągła opieka pozwalająca utrzymać i polepszać wynik pozycjonowania